Biedrības „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns” un aptieku tīkla „Mēness aptieka” labdarības kustība

Parent Category: ROOT

TU NEESI VIENS!

     Biedrība „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” savas darbības 16 gados ir radījusi otrās mājas dzīves nelutinātiem cilvēkiem. Tiem, kuri kustību un/vai garīgu traucējumu dēļ nav kopā ar mums ikdienā, ir iespēja apmeklēt kādu no 9 biedrības struktūrvienībām. Vairāk nekā 160 Rīgā dzīvojošiem bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar garīgās attīstības traucējumiem šīs ir  mājas un darba vieta reizē. Te viņi ir iemācījušies dažādu arodu prasmes un būt radoši, savas prasmes un emocijas izpaužot noderīgu un interesantu lietu gatavošanā . Tās ir filcētas piespraudītes, izšūti mobilo telefonu maciņi, austas somas un paklāji, pītu grozi, virtuves lāpstiņas, sviesta  nazīši un apsveikuma kartiņas un citas ikdienā noderīgas lietas.
    Šodien ir atrasta iespēja izgatavotās lietas piedāvāt sabiedrībai. Mums, kas nezin, cik daudz pūļu prasa šāda priekšmeta izgatavošana. Turpmāk „Mēness aptieka” aptiekās, speciāli izgatavotos stendos varēs nopirkt Rīgas pilsētas „Rūpju bērns” audzēkņu radītās lietas. Katrs pirkums būs atbalsts un ziņa reizē: Mēs pieņemam viņus kā līdzvērtīgus, saprotam viņu vajadzības un dodam gaismu viņu nākotnei. Viņu darbs ir līdzvērtīgs un nepieciešams.
Sava atbalsta izteikšana ir vienkārša  – 15 „Mēness aptieka” aptiekās Rīgā ir izvietoti stendi ar darbiņiem. Līdzās stendam ir ziedojumu kaste, kurā, ņemot lietu, atstāt produkta vērtību naudas izteiksmē. Katrs šāds lats un santīms uzlabos biedrības iemītnieku dzīves kvalitāti.

Aptieku saraksts, kurās ir atrodami Biedrības „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” stendi: adreses