DARBĪBU UZSĀK GRUPU DZĪVOKLIS „CERĪBU DORE”

Parent Category: ROOT

No šī gada 14.decembra mūsu biedrība ir atvērusi jaunu struktūrvienību – grupu dzīvokli „Cerību dore” . Grupu dzīvokļa atrašanās vieta ir Lubānas ielā 39b, Rīgā.

Grupu dzīvoklī ir deviņas klientu vietas, kur tā iedzīvotājiem būs iespēja mācīties dzīvot patstāvīgi un apgūt tam nepieciešamās iemaņas.

Varbūt kādam rodas jautājums: kāpēc „Cerību dore” un kas ir „dore”? Dore ir koka dobumā izveidota bišu māja, jeb strops. Tieši to arī vēlamies radīt saviem jauniešiem – mājas, kur atgriezties pēc dienas gaitām, tāpat kā to dara bites, kad ir padarījušas savu darbu, kur katrs ir gaidīts, kur katram tiek sniegts nepieciešamais atbalsts.

 r2

r1

Grupu dzīvokli biedrība ir izveidojusi par saviem un ziedotiem līdzekļiem, kā arī ar daudzu organizāciju atbalstu, kas ziedoja mēbeles, celtniecības materiālus u.c. labiekārtošanai nepieciešamās lietas.

Grupu dzīvokļa pakalpojumu finansē Rīgas domes Labklājības departaments un līdzfinansē Labklājības Ministrija.

Grupu dzīvoklis „Cerību dore” ir biedrības vienpadsmitā struktūrvienība. No šī brīža visos biedrības pakalpojumos nodrošinātais kopējais vietu skaits ir 173 vietas, ko ikdienā izmanto 190 klienti. Biedrības ikdienas darbību nodrošina nu jau 84 darbinieki.

RB